24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Komputer i Internet stały się ważnymi aspektami naszego życia. Towarzyszą nam wszędzie, w domu, w pracy, w szkole. Często jednak zapominamy o tym, iż istnieją osoby, które używają komputera w celu wyrządzenia szkody innym użytkownikom. Jest to realne zagrożenie lekceważone do momentu gdy nasz komputer przestaje działać.

Archiwizacja Danych

Archiwizacja i kasowanie danych

Wykonujemy archiwizację danych dla klientów indywidualnych oraz małych firm na nośnikach optycznych oraz przy wykorzystaniu serwerów ftp. W przypadku klientów indywidualnych przeprowadzamy archiwizację wybranych zasobów tj. pliki systemowe, zdjęcia, muzyka, dokumenty, poczta itd.

O potrzebie archiwizacji danych najlepiej przekonali się ci, którzy je stracili. Aby zapobiec takiej sytuacji zapraszamy do korzystania z naszych usług archiwizacyjnych.

Oferujemy także profesjonalne kasowanie danych, czyli usuwanie danych bez możliwości ich odzyskania. Przydaje się to w sytuacji, gdy chcemy sprzedać lub wyrzucić dysk twardy, który wcześniej służył do przechowywania poufnych danych.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, iż skuteczne usuwanie danych jest jednym z elementów składowych bezpiecznego komputera. Kasowaniu danych poświęca się niewiele uwagi, zapominając że opróżnienie kosza nie oznacza definitywnego ich usunięcia.