24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Budowa i Rozwój

Budowa i rozwój sieci komputerowych LAN i WLAN

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową, administrowaniem oraz zabezpieczaniem sieci lokalnych. Projektujemy i wykonujemy sieci komputerowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

Przeprowadzamy także renowację istniejących sieci. Pomagamy w doborze konkretnych rozwiązań analizując potrzeby naszych klientów. Nasze usługi obejmują sieci LAN oraz WLAN.

Cena usług związanych z budową sieci komputerowej, zależy od złożoności projektu oraz ilości sprzętu wykorzstanego przy jego realizacji. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie.