24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Każdego dnia setki tysięcy komputerów na całym świecie jest infekowanych przez szkodliwe programy, które zamieniają maszynę nieświadomego użytkownika w tak zwane zombie. Następnie są one wykorzystywane do emitowania spamu oraz infekowania wszystkiego do czego komputer ofiary posiada dostęp. Często też zdarza się iż ważne dane trafiają w ręce osób niepowołanych poprzez oprogramowanie szpiegujące i trojany. W tym ostatnim przypadku może dojść nawet do kradzieży ważnych danych prywatnych takich jak dane kart kredytowych, loginy i hasła do serwisów bankowych.

Budowa i Rozwój

Budowa i rozwój sieci komputerowych LAN i WLAN

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową, administrowaniem oraz zabezpieczaniem sieci lokalnych. Projektujemy i wykonujemy sieci komputerowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

Przeprowadzamy także renowację istniejących sieci. Pomagamy w doborze konkretnych rozwiązań analizując potrzeby naszych klientów. Nasze usługi obejmują sieci LAN oraz WLAN.

Cena usług związanych z budową sieci komputerowej, zależy od złożoności projektu oraz ilości sprzętu wykorzstanego przy jego realizacji. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie.