24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Ceny

Oferujemy profesjonalne usługi komputerowe na każdą kieszeń i

Płacisz jedynie za wykonaną usługę zgodnie z "zasadą nie ma naprawy nie ma opłaty". Konsultacje telefoniczne są bezpłatne.

Czas wykonania serwisu zależy od prędkości i stanu twojego komputera. Nie oznacza to jednak astronomicznego rachunku za naprawę wolnego sprzętu, bowiem zawsze zaproponujemy najbardziej optymalną cenowo usługę.

Pamiętaj, iż w przypadku poważnych napraw, opłaty za serwis u klienta są większe niż w przypadku naprawy w naszym warsztacie. W takiej sytuacji nasz serwisant zaproponuje odpowiednią opcję. Odbiór i dostarczenie sprzętu do klienta jest nieodpłatne.

Dla stałych klientów oferujemy usługę komputerowego lekarza domowego, dzięki której koszty serwisowania komputera znacznie się obniżą, a Twój komputer będzie miał przypisanego technika.

Nasi klienci mogą wziąć udział w programie partnerskim. Zasady są proste, gdy polecona przez Ciebie osoba staje się naszym klientem (warunkiem zostania klientem jest serwis, który zakończył się opłatą za usługę) Ty zyskujesz usługę tej samej klasy gratis!


strona | 1 | 2 | 3 |