24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Każdego dnia setki tysięcy komputerów na całym świecie jest infekowanych przez szkodliwe programy, które zamieniają maszynę nieświadomego użytkownika w tak zwane zombie. Następnie są one wykorzystywane do emitowania spamu oraz infekowania wszystkiego do czego komputer ofiary posiada dostęp. Często też zdarza się iż ważne dane trafiają w ręce osób niepowołanych poprzez oprogramowanie szpiegujące i trojany. W tym ostatnim przypadku może dojść nawet do kradzieży ważnych danych prywatnych takich jak dane kart kredytowych, loginy i hasła do serwisów bankowych.

Ceny

Oferujemy profesjonalne usługi komputerowe na każdą kieszeń i

Płacisz jedynie za wykonaną usługę zgodnie z "zasadą nie ma naprawy nie ma opłaty". Konsultacje telefoniczne są bezpłatne.

Czas wykonania serwisu zależy od prędkości i stanu twojego komputera. Nie oznacza to jednak astronomicznego rachunku za naprawę wolnego sprzętu, bowiem zawsze zaproponujemy najbardziej optymalną cenowo usługę.

Pamiętaj, iż w przypadku poważnych napraw, opłaty za serwis u klienta są większe niż w przypadku naprawy w naszym warsztacie. W takiej sytuacji nasz serwisant zaproponuje odpowiednią opcję. Odbiór i dostarczenie sprzętu do klienta jest nieodpłatne.

Dla stałych klientów oferujemy usługę komputerowego lekarza domowego, dzięki której koszty serwisowania komputera znacznie się obniżą, a Twój komputer będzie miał przypisanego technika.

Nasi klienci mogą wziąć udział w programie partnerskim. Zasady są proste, gdy polecona przez Ciebie osoba staje się naszym klientem (warunkiem zostania klientem jest serwis, który zakończył się opłatą za usługę) Ty zyskujesz usługę tej samej klasy gratis!


strona | 1 | 2 | 3 |