24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Czyszczenie Komputera

Czyszczenie podzespołów i systemu operacyjnego

Wnętrze komputera należy czyścić przynajmniej raz na pół roku aby zapobiec gromadzeniu się kurzu na elementach chłodzących i układach elektronicznych.

W aglomeracji takiej jak Londyn zalecamy czyszczenie komputera co najmniej raz na kilka miesięcy. Nadmiar kurzu prowadzi do przegrzewania się podzespołów, co w efekcie może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Należy także pamiętać o porządkach w systemie operacyjnym. Przy każdym użyciu komputera twój system operacyjny przeprowadza operacje na dysku, powiększa rejestr systemowy, tworzy pliki tymczasowe itd.

Wszelkie operacje przeprowadzane na komputerze prowadzą nieuchronnie do spadku wydajności systemu proporcjonalnego do czasu jego używania. Dlatego też, aby utrzymać system w dobrej formie, powinno się go przeinstalowywać przynajmniej 1-2 razy w roku.

Oferujemy usługi w zakresie konserwacji i czyszczenia komputera, a także optymalizacji systemu operacyjnego.