24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Każdego dnia setki tysięcy komputerów na całym świecie jest infekowanych przez szkodliwe programy, które zamieniają maszynę nieświadomego użytkownika w tak zwane zombie. Następnie są one wykorzystywane do emitowania spamu oraz infekowania wszystkiego do czego komputer ofiary posiada dostęp. Często też zdarza się iż ważne dane trafiają w ręce osób niepowołanych poprzez oprogramowanie szpiegujące i trojany. W tym ostatnim przypadku może dojść nawet do kradzieży ważnych danych prywatnych takich jak dane kart kredytowych, loginy i hasła do serwisów bankowych.

Czyszczenie Komputera

Czyszczenie podzespołów i systemu operacyjnego

Wnętrze komputera należy czyścić przynajmniej raz na pół roku aby zapobiec gromadzeniu się kurzu na elementach chłodzących i układach elektronicznych.

W aglomeracji takiej jak Londyn zalecamy czyszczenie komputera co najmniej raz na kilka miesięcy. Nadmiar kurzu prowadzi do przegrzewania się podzespołów, co w efekcie może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Należy także pamiętać o porządkach w systemie operacyjnym. Przy każdym użyciu komputera twój system operacyjny przeprowadza operacje na dysku, powiększa rejestr systemowy, tworzy pliki tymczasowe itd.

Wszelkie operacje przeprowadzane na komputerze prowadzą nieuchronnie do spadku wydajności systemu proporcjonalnego do czasu jego używania. Dlatego też, aby utrzymać system w dobrej formie, powinno się go przeinstalowywać przynajmniej 1-2 razy w roku.

Oferujemy usługi w zakresie konserwacji i czyszczenia komputera, a także optymalizacji systemu operacyjnego.