24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Wielu użytkowników nie jest świadomych, iż ich system operacyjny pomimo działającego oprogramowania antywirusowego jest nadal pełen luk bezpieczeństwa, a odwiedzanie nawet z pozoru dobrze wyglądających witryn może prowadzić do infekcji, która pozostaje nie wykryta przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Tego typu zaniedbanie może być katastrofalne w skutkach.

Czyszczenie Komputera

Czyszczenie podzespołów i systemu operacyjnego

Wnętrze komputera należy czyścić przynajmniej raz na pół roku aby zapobiec gromadzeniu się kurzu na elementach chłodzących i układach elektronicznych.

W aglomeracji takiej jak Londyn zalecamy czyszczenie komputera co najmniej raz na kilka miesięcy. Nadmiar kurzu prowadzi do przegrzewania się podzespołów, co w efekcie może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Należy także pamiętać o porządkach w systemie operacyjnym. Przy każdym użyciu komputera twój system operacyjny przeprowadza operacje na dysku, powiększa rejestr systemowy, tworzy pliki tymczasowe itd.

Wszelkie operacje przeprowadzane na komputerze prowadzą nieuchronnie do spadku wydajności systemu proporcjonalnego do czasu jego używania. Dlatego też, aby utrzymać system w dobrej formie, powinno się go przeinstalowywać przynajmniej 1-2 razy w roku.

Oferujemy usługi w zakresie konserwacji i czyszczenia komputera, a także optymalizacji systemu operacyjnego.