24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Każdego dnia setki tysięcy komputerów na całym świecie jest infekowanych przez szkodliwe programy, które zamieniają maszynę nieświadomego użytkownika w tak zwane zombie. Następnie są one wykorzystywane do emitowania spamu oraz infekowania wszystkiego do czego komputer ofiary posiada dostęp. Często też zdarza się iż ważne dane trafiają w ręce osób niepowołanych poprzez oprogramowanie szpiegujące i trojany. W tym ostatnim przypadku może dojść nawet do kradzieży ważnych danych prywatnych takich jak dane kart kredytowych, loginy i hasła do serwisów bankowych.

Naprawa Oprogramowania

Naprawa oprogramowania i systemu operacyjnego

Częstą przyczyną złej pracy komputera jest wadliwe lub uszkodzone oprogramowanie, które wpływa na wydajność i stabilność systemu operacyjnego. Należy również pamiętać, iż częstą przyczyną wadliwej pracy oprogramowania jest obecność wirusów oraz innych szkodników w systemie.

Ile razy słyszałeś o systemach operacyjnych, które nie zawsze działają prawidłowo, doprowadzając swoich użytkowników do furii?

Zanim uszkodzisz swój sprzęt wyładowując negatywne emocje skontaktuj się z nami. Więcej informacji o zgłaszaniu awarii znajdziesz w dziale zgłaszanie awarii 24h

Serwisujemy następujące systemy operacyjne: Windows 95-98, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista oraz Mac Os 8.x.x-10.x.x, a także większość programów działających pod nimi.