24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Naprawa Oprogramowania

Naprawa oprogramowania i systemu operacyjnego

Częstą przyczyną złej pracy komputera jest wadliwe lub uszkodzone oprogramowanie, które wpływa na wydajność i stabilność systemu operacyjnego. Należy również pamiętać, iż częstą przyczyną wadliwej pracy oprogramowania jest obecność wirusów oraz innych szkodników w systemie.

Ile razy słyszałeś o systemach operacyjnych, które nie zawsze działają prawidłowo, doprowadzając swoich użytkowników do furii?

Zanim uszkodzisz swój sprzęt wyładowując negatywne emocje skontaktuj się z nami. Więcej informacji o zgłaszaniu awarii znajdziesz w dziale zgłaszanie awarii 24h

Serwisujemy następujące systemy operacyjne: Windows 95-98, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista oraz Mac Os 8.x.x-10.x.x, a także większość programów działających pod nimi.