24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Wielu użytkowników nie jest świadomych, iż ich system operacyjny pomimo działającego oprogramowania antywirusowego jest nadal pełen luk bezpieczeństwa, a odwiedzanie nawet z pozoru dobrze wyglądających witryn może prowadzić do infekcji, która pozostaje nie wykryta przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Tego typu zaniedbanie może być katastrofalne w skutkach.

Naprawa Oprogramowania

Naprawa oprogramowania i systemu operacyjnego

Częstą przyczyną złej pracy komputera jest wadliwe lub uszkodzone oprogramowanie, które wpływa na wydajność i stabilność systemu operacyjnego. Należy również pamiętać, iż częstą przyczyną wadliwej pracy oprogramowania jest obecność wirusów oraz innych szkodników w systemie.

Ile razy słyszałeś o systemach operacyjnych, które nie zawsze działają prawidłowo, doprowadzając swoich użytkowników do furii?

Zanim uszkodzisz swój sprzęt wyładowując negatywne emocje skontaktuj się z nami. Więcej informacji o zgłaszaniu awarii znajdziesz w dziale zgłaszanie awarii 24h

Serwisujemy następujące systemy operacyjne: Windows 95-98, Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista oraz Mac Os 8.x.x-10.x.x, a także większość programów działających pod nimi.