24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Komputer i Internet stały się ważnymi aspektami naszego życia. Towarzyszą nam wszędzie, w domu, w pracy, w szkole. Często jednak zapominamy o tym, iż istnieją osoby, które używają komputera w celu wyrządzenia szkody innym użytkownikom. Jest to realne zagrożenie lekceważone do momentu gdy nasz komputer przestaje działać.

Naprawa Sprzętu

Naprawa sprzętu komputerowego czyli co i jak naprawiamy

Staramy się dokonywać napraw w domu klienta, aczkolwiek w przypadku poważnych uszkodzeń sprzętu przyjmujemy urządzenie na serwis i po dokonaniu naprawy dostarczamy z powrotem do Państwa domu. Taka forma naprawy jest tańsza niż naprawa u klienta.

W przypadku wymiany podzespołów komputera, gwarancji udzielamy jedynie na takie podzespoły, które zostały dostarczone przez nas.

Naprawy za pośrednictwem naszego serwisu realizowane są maksymalnie do pięciu dni roboczych liczonych od czasu przyjęcia sprzętu na serwis. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu np. w przypadku braku części zamiennych.

Serwisujemy tylko komputery i laptopy. Nie serwisujemy urządzeń peryferyjnych takich jak monitory, drukarki itp.

Jeśli twój sprzęt nie działa prawidłowo i chcesz szybko rozwiązać ten problem sekcja zgłaszanie awarii to miejsce gdzie powinieneś się udać.