24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Naprawa Sprzętu

Naprawa sprzętu komputerowego czyli co i jak naprawiamy

Staramy się dokonywać napraw w domu klienta, aczkolwiek w przypadku poważnych uszkodzeń sprzętu przyjmujemy urządzenie na serwis i po dokonaniu naprawy dostarczamy z powrotem do Państwa domu. Taka forma naprawy jest tańsza niż naprawa u klienta.

W przypadku wymiany podzespołów komputera, gwarancji udzielamy jedynie na takie podzespoły, które zostały dostarczone przez nas.

Naprawy za pośrednictwem naszego serwisu realizowane są maksymalnie do pięciu dni roboczych liczonych od czasu przyjęcia sprzętu na serwis. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu np. w przypadku braku części zamiennych.

Serwisujemy tylko komputery i laptopy. Nie serwisujemy urządzeń peryferyjnych takich jak monitory, drukarki itp.

Jeśli twój sprzęt nie działa prawidłowo i chcesz szybko rozwiązać ten problem sekcja zgłaszanie awarii to miejsce gdzie powinieneś się udać.