24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Odzyskiwanie Danych

Odzyskiwanie danych czyli co robić gdy je straciłeś

W przypadku utraty danych pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest bezzwłoczne wyłączenie komputera, a następnie skontaktowanie się z nami telefonicznie. Pamiętaj, iż operacje przeprowadzane na komputerze po utracie danych zmniejszają prawdopodobieństwo ich odzyskania.

Aby ustalić przyczynę utraty danych i dokonać analizy, zapraszamy do skorzystania z ekspertyzy, która pozwoli również oszacować koszt odzyskiwania danych.

Odzyskujemy dane z nośników takich jak:

  • Dyski Twarde 3,5" (SCSI, ATA, SATA)
  • Dyski Twarde 2,5" (ATA, SATA)
  • Nośniki Optyczne CD/DVD
  • Karty Pamięci i Pendrive

Odzyskiwanie danych to często proces czasochłonny, skomplikowany i kosztowny szczególnie w przypadku fizycznych uszkodzeń nośników. Mimo tego oferujemy Państwu rozsądne cenowo odzyskiwanie danych.