24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Komputer i Internet stały się ważnymi aspektami naszego życia. Towarzyszą nam wszędzie, w domu, w pracy, w szkole. Często jednak zapominamy o tym, iż istnieją osoby, które używają komputera w celu wyrządzenia szkody innym użytkownikom. Jest to realne zagrożenie lekceważone do momentu gdy nasz komputer przestaje działać.

Optymalizacja Komputera

Optymalizacja komputera czyli poprawa jego wydajności

Gdy prędkość pracy Twojego komputera zbliża się do wartości zero oznacza to, iż nadszedł czas na jego optymalizację.

W czasie optymalizacji dokonujemy szeregu zabiegów wspomagających dostęp systemu operacyjnego do plików, usuwamy zbędne programy rezydentne, wyłączamy niepotrzebne procesy uruchomione na komputerze, korygujemy ustawienia systemu operacyjnego i BIOS.

W wielu przypadkach optymalizacja pracy komputera jest zabiegiem wystarczającym, aby ponownie cieszyć się wydajną maszyną bez potrzeby przeinstalowywania systemu operacyjnego.

Czasem zdarza się iż system operacyjny nie nadaje się do optymalizacji. Dzieje się tak wtedy, gdy jest on uszkodzony lub gdy mimo zabiegów optymalizacyjnych jego wydajności nie ulega zmianie. W takim przypadku nasz serwisant zaproponuje państwu re-instalację systemu jako najlepszą opcję przywracającą dawną świetność komputera.