24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Optymalizacja Komputera

Optymalizacja komputera czyli poprawa jego wydajności

Gdy prędkość pracy Twojego komputera zbliża się do wartości zero oznacza to, iż nadszedł czas na jego optymalizację.

W czasie optymalizacji dokonujemy szeregu zabiegów wspomagających dostęp systemu operacyjnego do plików, usuwamy zbędne programy rezydentne, wyłączamy niepotrzebne procesy uruchomione na komputerze, korygujemy ustawienia systemu operacyjnego i BIOS.

W wielu przypadkach optymalizacja pracy komputera jest zabiegiem wystarczającym, aby ponownie cieszyć się wydajną maszyną bez potrzeby przeinstalowywania systemu operacyjnego.

Czasem zdarza się iż system operacyjny nie nadaje się do optymalizacji. Dzieje się tak wtedy, gdy jest on uszkodzony lub gdy mimo zabiegów optymalizacyjnych jego wydajności nie ulega zmianie. W takim przypadku nasz serwisant zaproponuje państwu re-instalację systemu jako najlepszą opcję przywracającą dawną świetność komputera.