24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Wielu użytkowników nie jest świadomych, iż ich system operacyjny pomimo działającego oprogramowania antywirusowego jest nadal pełen luk bezpieczeństwa, a odwiedzanie nawet z pozoru dobrze wyglądających witryn może prowadzić do infekcji, która pozostaje nie wykryta przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Tego typu zaniedbanie może być katastrofalne w skutkach.

Optymalizacja Komputera

Optymalizacja komputera czyli poprawa jego wydajności

Gdy prędkość pracy Twojego komputera zbliża się do wartości zero oznacza to, iż nadszedł czas na jego optymalizację.

W czasie optymalizacji dokonujemy szeregu zabiegów wspomagających dostęp systemu operacyjnego do plików, usuwamy zbędne programy rezydentne, wyłączamy niepotrzebne procesy uruchomione na komputerze, korygujemy ustawienia systemu operacyjnego i BIOS.

W wielu przypadkach optymalizacja pracy komputera jest zabiegiem wystarczającym, aby ponownie cieszyć się wydajną maszyną bez potrzeby przeinstalowywania systemu operacyjnego.

Czasem zdarza się iż system operacyjny nie nadaje się do optymalizacji. Dzieje się tak wtedy, gdy jest on uszkodzony lub gdy mimo zabiegów optymalizacyjnych jego wydajności nie ulega zmianie. W takim przypadku nasz serwisant zaproponuje państwu re-instalację systemu jako najlepszą opcję przywracającą dawną świetność komputera.