24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Wielu użytkowników nie jest świadomych, iż ich system operacyjny pomimo działającego oprogramowania antywirusowego jest nadal pełen luk bezpieczeństwa, a odwiedzanie nawet z pozoru dobrze wyglądających witryn może prowadzić do infekcji, która pozostaje nie wykryta przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Tego typu zaniedbanie może być katastrofalne w skutkach.

Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie i Optymalizajca Strona WWW

W czasach, kiedy Internet stał się głównym narzędziem wyszukiwania informacji niezbędnym stało się posiadanie własnej witryny internetowej. Jednakże sama strona internetowa to za mało, należy jeszcze sprawić aby mogła zostać znaleziona przez osoby zainteresowane tematyką naszej witryny.

Jak wynika z badani większość użytkowników internetu odwiedza tylko strony z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Tak więc nasuwa się pytanie:

Jak znaleźć się w tzw. TOP10?

I tutaj z pomocą przychodzi nam pozycjonowanie stron, czyli zespół działań mających na celu podniesienie pozycji danej witryny internetowej w wynika wyszukiwania na zadane frazy.

Obecnie ponad 95% rynku wyszukiwarek internetowych opanowane jest przez Google i właśnie pozycjonowanie stron w tej wyszukiwarce jest przedmiotem naszej oferty.