24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Każdego dnia setki tysięcy komputerów na całym świecie jest infekowanych przez szkodliwe programy, które zamieniają maszynę nieświadomego użytkownika w tak zwane zombie. Następnie są one wykorzystywane do emitowania spamu oraz infekowania wszystkiego do czego komputer ofiary posiada dostęp. Często też zdarza się iż ważne dane trafiają w ręce osób niepowołanych poprzez oprogramowanie szpiegujące i trojany. W tym ostatnim przypadku może dojść nawet do kradzieży ważnych danych prywatnych takich jak dane kart kredytowych, loginy i hasła do serwisów bankowych.

Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie i Optymalizajca Strona WWW

W czasach, kiedy Internet stał się głównym narzędziem wyszukiwania informacji niezbędnym stało się posiadanie własnej witryny internetowej. Jednakże sama strona internetowa to za mało, należy jeszcze sprawić aby mogła zostać znaleziona przez osoby zainteresowane tematyką naszej witryny.

Jak wynika z badani większość użytkowników internetu odwiedza tylko strony z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Tak więc nasuwa się pytanie:

Jak znaleźć się w tzw. TOP10?

I tutaj z pomocą przychodzi nam pozycjonowanie stron, czyli zespół działań mających na celu podniesienie pozycji danej witryny internetowej w wynika wyszukiwania na zadane frazy.

Obecnie ponad 95% rynku wyszukiwarek internetowych opanowane jest przez Google i właśnie pozycjonowanie stron w tej wyszukiwarce jest przedmiotem naszej oferty.