24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie i Optymalizajca Strona WWW

W czasach, kiedy Internet stał się głównym narzędziem wyszukiwania informacji niezbędnym stało się posiadanie własnej witryny internetowej. Jednakże sama strona internetowa to za mało, należy jeszcze sprawić aby mogła zostać znaleziona przez osoby zainteresowane tematyką naszej witryny.

Jak wynika z badani większość użytkowników internetu odwiedza tylko strony z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Tak więc nasuwa się pytanie:

Jak znaleźć się w tzw. TOP10?

I tutaj z pomocą przychodzi nam pozycjonowanie stron, czyli zespół działań mających na celu podniesienie pozycji danej witryny internetowej w wynika wyszukiwania na zadane frazy.

Obecnie ponad 95% rynku wyszukiwarek internetowych opanowane jest przez Google i właśnie pozycjonowanie stron w tej wyszukiwarce jest przedmiotem naszej oferty.