24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Usuwanie Wirusów

Usuwanie wirusów i ochrona zasobów

Oferujemy między innymi usługi w zakresie:
  • Usuwania wirusów, trojanów i innych szkodników
  • Zabezpieczania komputera i sieci LAN
  • Aktualizacji oprogramowania i systemu operacyjnego
  • Instalacji programów antywirusowych

Wykonujemy czyszczenie zainfekowanych systemów komputerowych, usuwamy wszelkiego rodzaju szkodniki, analizujemy system pod kątem ukrytych zagrożeń, dokonujemy aktulizacji oprogramowania.

Doradzamy także jakich programów ochronnych i antywirusowych należy używać oraz czego należy się wystrzegać przy korzystaniu z internetu.