24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego rozwiązania, które zabezpieczy nasz system komputerowy przed wszystkimi zagrożeniami. Często jedyną metodą ochrony indywidualnej jest dywersyfikacja oprogramowania antywirusowego oraz innych programów do zwalczania szkodników komputerowych. Prowadzić to jednak może do spowolnienia komputera oraz znacznie utrudnić naszą pracę. Wielu użytkowników indywidualnych decyduje się coraz częściej na tzw. "komputerowych lekarzy domowych" dzięki czemu nie muszą oni tracić czasu na zgłębianie tajników wiedzy komputerowej w zakresie ochrony i bezpieczeństwa komputerowego. Właściciele firm od dawna wiedzą iż najlepiej jest korzystać z usług profesjonalistów i spać spokojnie, dzięki czemu oszczędzają czas i pieniądze.

Zgłaszanie Awarii

Czyli co robić gdy komputer działa nieprawidłowo

Na początku weź głęboki oddech i zrelaksuj się.

Zastanów się nad tym jak opisać problem w pierwszej rozmowie, przygotuj dane teleadresowe jeśli nie znasz ich na pamięć, a następnie zadzwoń pod całodobowy numer alarmowy 078 063 00 897. Jeśli nie jest to nagły przypadek możesz także wysłać sms-a na podany numer lub maila z opisem problemu na adres service@4kdx.com a my oddzwonimy do Ciebie jak tylko otrzymamy wiadomość.

Osoba przyjmująca zawiadomienie o awarii zapyta o

  • Opis problemu
  • Dane Teleadresowe

Po wstępnej telefonicznej ocenie, zostaniecie Państwo poinformowani o przewidywalnym koszcie usługi, oraz o przewidywanym czasie rozwiązania problemu. Więcej informacji o cenach naszych usług znajdziesz tutaj.

Osoba przyjmująca zawiadomienie nigdy:

Nie Zapyta o Dane Karty Kredytowej


strona | 1 | 2 |