24h serwis komputerowy na terenie całego Londynu, szybko sprawnie i sympatycznie

Pogotowie PC

Sieć Komputerowe

Zagrożenia

Każdego dnia setki tysięcy komputerów na całym świecie jest infekowanych przez szkodliwe programy, które zamieniają maszynę nieświadomego użytkownika w tak zwane zombie. Następnie są one wykorzystywane do emitowania spamu oraz infekowania wszystkiego do czego komputer ofiary posiada dostęp. Często też zdarza się iż ważne dane trafiają w ręce osób niepowołanych poprzez oprogramowanie szpiegujące i trojany. W tym ostatnim przypadku może dojść nawet do kradzieży ważnych danych prywatnych takich jak dane kart kredytowych, loginy i hasła do serwisów bankowych.

Zgłaszanie Awarii

Czyli co robić gdy komputer działa nieprawidłowo

Na początku weź głęboki oddech i zrelaksuj się.

Zastanów się nad tym jak opisać problem w pierwszej rozmowie, przygotuj dane teleadresowe jeśli nie znasz ich na pamięć, a następnie zadzwoń pod całodobowy numer alarmowy 078 063 00 897. Jeśli nie jest to nagły przypadek możesz także wysłać sms-a na podany numer lub maila z opisem problemu na adres service@4kdx.com a my oddzwonimy do Ciebie jak tylko otrzymamy wiadomość.

Osoba przyjmująca zawiadomienie o awarii zapyta o

  • Opis problemu
  • Dane Teleadresowe

Po wstępnej telefonicznej ocenie, zostaniecie Państwo poinformowani o przewidywalnym koszcie usługi, oraz o przewidywanym czasie rozwiązania problemu. Więcej informacji o cenach naszych usług znajdziesz tutaj.

Osoba przyjmująca zawiadomienie nigdy:

Nie Zapyta o Dane Karty Kredytowej


strona | 1 | 2 |